"Орша" перамагла "Беліту-Вітэкс"

12.10.2014 20:14

2474 прагляду, 2 каментара

Наш клуб справіўся з яшчэ адным супернікам.

Аршанцы прымалі на сваім полі "Беліту-Вітэкс" з Узды. Гульня праходзіла пасля дажджу, таму поле было адпаведным. Аднак гэты факт не перашкодзіў камандам паказаць свае здольнасці. На 12-й хвіліне Андрэй Ламака правёў першы гол у браму гасцей - 1:0. Пераможны для "сіня-белых" лік трымаўся нядоўга, ужо праз дзесяць хвілін уздзенцы яго зраўнялі, вызначыўся Лапшын. Але на старце другой паловы, на 50-й хвіліне Павел Тарасенка вызначыўся пасля вуглавога - 2:1! Аршанцы ў другі раз за матч павялі ў ліку і датрымалі перамогу. Наша каманда па-ранейшаму не прайграе нікому ў чэмпіянаце з мінулага сезону. Агулам серыя без паразаў складае ўжо 26 гульняў!