"Орша" перамагла "Промень" (+відэа)

12.05.2014 15:04

2478 праглядаў, 4 каментара

Футбалісты "Оршы" ўзняліся на 2-е месца ў чэмпіянаце 2-й лігі.

11 траўня на сваім полі "сіня-белыя" прымалі менскі "Промень". Першая палова гульні скончылася нічыёй 0:0, што сведчыла пра ўпартую барацьбу. Але гледачоў не пакідала пачуццё таго, што ў другой палове аршанцы зломяць супернікаў.

Так і здарылася. На 62-й хвіліне Аляксандр Лужанкоў адкрыў лік у сустрэчы, а на 80-й ён жа падкрэсліў перавагу гаспадароў - 2:0. На апошняй хвіліне сустрэчы вызначыўся і Аляксей Казарын - 3:0.

"Орша" здабывае другую перамогу запар, набірае 7 пунктаў і пасля 3-х тураў саступае толькі "Жлобіну", які выйграў усе гульні на старце і набраў 9 пунктаў.

Обсуждение новости: "Орша" перамагла "Промень" (+відэа)